Yenimahalle Hasta Nakil Aracı Kiralama

Hasta Nakil Aracı Kiralama Yenimahalle, iller arası veya şehir içinde bir yerden  bir yere yaralı ve hasta nakil edilmek için kiralanan ambulanslara denir. Bu ambulanslar sağlık ve güven açısından hızlı olması ve hasta nakil araçlarının geçi üstünlüğünün bulunması sonucunda şehirler arasında güvenli ve zamandan kazanç sağlanarak istenilen hastaneye bireylerin ulaştırılması sağlanmaktadır.

Tam donanımlı hasta nakil araçlarımızda yer alan tansiyon aleti, oksijen tüpü, temel tıbbi malzeme çantası ve solunum cihazı gibi bir çok sağlık ekipmanı araçlarda bulunmaktadır. Araçların içerisi hijyenik ve sürekli dezenfekte edilmektedir. Bu şekilde kiralık hasta nakil araçlarımızın tamamı bu ekipmanlara sahiptir.

Yenimahalle Hasta Nakil Aracı Kiralama, araç şoförleri deneyimli sürüş eğitimi almış personelden oluşmaktadır. Şoför ile hasta arasında kabini ayıran şeffaf pleksi bulunmaktadır. Ayrıca hasta ile şoförün iletişimini sağlamak için araçlarda özel telefonlar yer almaktadır. Araçların tamamında özel klimalar sayesinde kış ve yaz gibi hava şartlarında ısıtma ve soğutma işlemi yapılarak hastanın veya yakınlarının isteklerine göre ortamın durumu değiştirilmektedir.

About BorLak

Ankara Özel Ambulans hizmetleri olarak insanlara daha fazla hizmet sağlamak ve ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlara giderebilmek için tarafımızca açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir